Whatsapp Sipariş Hattı
495 ₺ ve üzeri alımlarda kargo bedava.

Menü

Sadece Organik

Aileniz İçin En İyi Seçim.

Anadolu'nun bereketli topraklarında organik tarım yapan anlaşmalı müstahsillerimizden özenle tedarik ettiğimiz ürünleri Kainat Organik markasıyla sizlere sunuyoruz.

Kalite ve güvenlik, Kainat Organik’in temel ilkelerindendir. Tüm ürünlerimiz düzenli olarak bağımsız laboratuvarlarda test edilmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Bereketli topraklarda yetişen bu ürünler, hijyen koşullarının dikkate alındığı alanlarda depolanıyor ve Kainat Organik tarafından sizlere ulaştırılıyor.

Ürünlerimiz, organik tarımdan elde edilen sebzeler, meyveler, tahıllar ve protein kaynakları gibi besin değeri yüksek malzemelerle hazırlanmaktadır.

Kainat Organik olarak, çeşitlilik ve lezzeti bir araya getiren zengin bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Kainat Organik ile sağlıklı besinler sofralarınıza ulaştırılıyor.

  • 100% Doğal
  • Hormonsuz
  • Organik
Şimdi Al
100% Organik

Aileniz İçin En İyisi

100% Organik

Ürünlerimiz, organik tarımdan elde edilen sebzeler, meyveler, tahıllar ve protein kaynakları gibi besin değeri yüksek malzemelerle hazırlanır. Organik tarım yöntemleriyle üretilen bu malzemeler, besin ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, bağışıklık sistemini destekleyerek sağlıklı yaşamınıza katkıda bulunur.

Hormonsuz

Kalite ve güvenlik, Kainat Organik Ürünler'in temel ilkelerindendir. Üretim sürecinde sıkı hijyen ve kalite kontrolleri yaparak, en yüksek standartlarda ürünler sunmaktayız. Ayrıca, tüm ürünlerimiz düzenli olarak bağımsız laboratuvarlarda test edilmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

Doğal

Anadolu'nun en güzel köşelerinin bereketli topraklarında gerçekleştirdiğimiz organik tarımı önemsiyoruz , kusursuz olması adına bir çok analizden geçirerek organik tarım sertifikalarını alıyor akabinde sizlere ulaştırmak için özenle hijyen koşullarına maksimum derecede uyarak paketliyor, depoluyor ve kapınıza ulaştırıyoruz.